مجوزهای فروشما

در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.
نماد اعتماد الکترونیکی یک نشان دولتی است که صرفاً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد. 

هدف از اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي، اعتماد‌سازي و رسميت‌دهي به فعاليت کسب و کار‌های اینترنتی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگيري از آسيب‌هاي احتمالي در ابعاد مختلف اعم از امنيتي،‌ اجتماعي، فرهنگي و اقتصادی است.

فروشگاه اینترنتی فروشما تابع قوانین و مقررات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران می باشد.فروشما خود راموظف میداند تا با به رسمیت شناختن حقوق مصرف كنندگان،با ایجاد اعتماد و اطمینان در خرید اینترنتی به تعهدات خود در قبال مردم عمل کند.بدین وسیله به شما خریداران محترم این اطمینان را میدهیم که فروشما محفوظ ماندن اطلاعات شخصی شما را وظیفه خود میداند و شما میتوانید با آگاهی از این موضوع که تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد،نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید.

کاربران گرامی می توانند با کلیک کردن بر روی تصویر لوگوی نماد در پایین صفحه سایت،مجوز کسب و کار اینترنتی فروشما را مشاهده کنند. 

فروشما با افتخار به همراهی شما،امکان خرید اینترنتی در بستر مطمئن تجارت الکترونیک قانونی ایران  را فراهم نموده است.