همکاری

مشتری های امروزی می دانند که:

زمان زیادی از تجارت کالا به کالا  گذشته است ،خیلی وقت است که انسانها برای خرید اقلام مورد نیازشان سکه و اسکناس را جایگزین کالا کرده اند که آنها هم در این گذار جای خود را به  کارتهای  بانکی  داده اند .با این همه  تا پیدایش فروشگاه های اینترنتی اساس کار تغییر شایانی نکرده بود .باید برای خرید یک کالای  خاص از مکانی به مکانی می رفتند و در محدوده ی کالاهای آن فروشگاه خاص، کالای مورد نظر خود را یافته و می خریدند و خریدشان را از دل ازدحام و ترافیک به خانه  می بردند. خرید اینترنتی این الگوی تکراری و تا حدی طولانی را به یک مسیر کوتاه و سرراست تبدیل کرده است .مشتری های امروزی می دانند که فقط با اتصال به اینترنت  به دنیایی از کالاها و فروشگاه های مختلف دسترسی دارند. آنها  بدون دغدغه و در کمال آرامش از داخل منزل کالای مورد نظرشان را انتخاب کرده ، با کارت بانکی از طریق درگاه مطمئن بانکی وجه آن را پرداخت و بدون مشکل جای پارک ، ترافیک و خطر بیماری آن را درب منزل تحویل می گیرند. 

چگونه در فروشما فروشنده شویم؟

  1. ثبت نام در سایت به عنوان فروشنده
  2. تکمیل اطلاعات در داشبورد فروشندگان
  3. تماس کارشناسان فروشما و دریافت فرم قرارداد
  4. تکمیل مدارک مورد نیاز و نهایی شدن عضویت

فایل شرایط همکاری

ثبت نام فروشندگان

از طریق لینک عضویت وبا انتخاب گزینه ی فروشنده با وارد کردن ایمیل معتبر و پسورد مطمئن به عنوان فروشنده ی جدید عضو فروشما  شوید.

تکمیل اطلاعات فروشنده

با نام کاربری(ایمیل ثبت شده در مرحله قبل)و رمز عبور انتخابی خود وارد سایت شده و از منوی کشویی سمت راست وارد داشبورد فروشندگاه شده و در قسمت تنظیمات اطلاعات فروشگاه خود را تکمیل نمایید(البته تا زمان تایید فروشگاه شما توسط کارشناسان فروشما ، قادر به بارگذاری کالا نخواهید بود)

تماس کارشناسان فروشما

کارشناسان فروشما پس از بررسی اطلاعات فروشگاه جهت ارائه مشاوره و  ارسال فرم قرارداد همکاری با شما تماس گرفنه و در همهی مراحل فروش از این لحظه به بعد همراه شما خواهند بود.

تکمیل مدارک مورد نیاز و نهایی شدن عضویت

پس از امضا قرارداد همکاری آن را به همراه عکس و کپی کارت ملی به  شماره ی  (واتس اپ) سایت فروشما ارسال نمایید تا ثبت نام شما نهایی شده و شما بتوانید محصول یا کالای خود را از طریق داشبورد فروشندگان در سایت قراردهید.

و همواره به یاد داشته باشید  که همکاری با شما باعث افتخار ماست!